מוזמנים לבקר באולם התצוגה טברסקי 9, תל-אביב. כניסה מהחניון

צור קשר

מי אנחנו?

שף מכין אוכל

אולם התצוגה במרכז תל אביב (חניה חינם במקום) כולל את מרבית המוצרים שאנו משווקים. כל אחד ואחת מוזמן להגיע, לשבת על כוס קפה, להתרשם ממגוון המוצרים ולקבל ייעוץ מדויק באשר למוצרים הרלוונטים לצרכיו.

כבר בהגיעך לאולם התצוגה שלנו, תוכל לקבל תחושה אינטימית וחווית שירות אישי, שלא תמצא במקומות אחרים. אנו מתחייבים כי ברגע שתגיע\י אלינו, לא ייוותר בך הספק – הגעת למקום הנכון.

אנו בריבלין נותנים דגש מיוחד לחוויית השירות ועל כן, יש באפשרותך ליצור עמנו קשר במספר פלטפורמות: מייל, טלפון, פקס ווואטסאפ אשר זמין תמיד במהלך שעות העבודה ואפילו לאחר מכן. אנו מתחייבים לתת מענה מהיר ככל האפשר, תוך התחשבות בלוח הזמנים הצפוף של לקוחותינו.

"ריבלין סוכנויות" הוקמה במטרה להנגיש לשוק האירוח והמטבח המוסדי את מיטב הציוד המקצועי, ממיטב המותגים והפירמות, תחת קורת גג אחת, כאשר שני עניניים עיקריים עומדים לנגד עיניניו – תודעת שירות ומחיר תחרותי. זאת לא עוד סיסמה שאנו זורקים לאוויר, אלא אנו עושים ימים כלילות כדי לעמוד במטרותינו.

ראינו אלפי מסעדות, אולמות אירועים, בתי קפה ובתי מלון, אנו מסתובבים בשטח כל הזמן על מנת לראות כיצד הדברים עובדים, באיזה מוצר כדי להשקיע יותר, על מה אפשר לוותר והיכן כדאי לחסוך. אצלנו תקבל את הייעוץ האמיתי, הכנה והטוב ביותר, ומעבר לכך, כל מה שתרכוש אצלנו יהיה במחיר הזול ביותר שתמצא בישראל. אנו חותמים על זה.

אנו יודעים שלקוחותינו הם אנשים עסוקים מאוד וזמינות המוצרים עבורם היא הדבר החשוב ביותר. חרטנו על דגלינו לתת מענה מהיר, זמין ומיידי לכל לקוח באשר הוא. תוכלו ליצור קשר בכל שעה שנוחה לכם, ואנו תמיד נהיה שם עבורכם על מנת לתת את השירות הטוב ביותר בענף זה.

כאשר שירות אישי ומחיר תחרותי נפגשים, הבחירה קלה מתמיד